Darmowa dostawa od 249,00 zł

Auzou

( ilość produktów: 9 )

Auzou


Auzou to duże, francuskie wydawnictwo, działające na rynku od 1973 roku. Od kilku lat tworzy nie tylko piękne książki dla dzieci i młodzieży, ale także projektuje zestawy kreatywne, które pobudzają twórcze myślenie. To, co charakteryzuje markę, to ciekawy design, świetna jakość oraz edukacyjne przesłanie w każdej odsłonie.
Maluchy w pierwszych miesiącach i latach swojego rozwoju poznają zastosowanie przedmiotów i uczą się, jakie znaczenia przypisują im dorośli. Z czasem jednak potrzebują kolejnych bodźców, by lepiej poznawać świat, stymulować swój rozwój i odkrywać nowe.

Marka Auzou dokłada więc wszelkich starań, by pomóc rodzicom i dzieciom w dostarczaniu tych bodźców w możliwie najlepszy, najciekawszy i najbezpieczniejszy sposób. W ofercie znajdziemy zatem całą gamę produktów do wykonywania prac artystycznych, rozwiązywania zagadek logicznych czy wykazywania się pomysłowością w działaniu.

Zabawki Auzou


Jakie zabawki Auzou warto wybrać? Mamy tutaj m.in. wydrapywanki, kolorowanki czy naklejanki. Auzou cieszą wspaniałymi wydaniami – jakość jest tutaj na pierwszym miejscu, a tuż za nią idą design i absolutne wykraczanie poza schematy. Takie rozwiązania sprawiają frajdę maluchom i starszym dzieciakom, dostarczając im rozrywki na długie godziny zabaw – samotnie, z innymi dziećmi, a nawet z rodzicami czy dziadkami. Z pomocą zestawów kreatywnych Auzou dzieci mogą uruchomić swoją kreatywność i samodzielnie tworzyć małe dzieła sztuki. Pośród mnóstwa propozycji znajdziemy na przykład naklejki z planszami, magnesy, zestawy do zdobienia, a nawet zmywalne tatuaże dla dzieci! Oprócz tego są także standardowe zabawki Auzou, które nigdy nie wychodzą z mody – jak memory, gry czy puzzle.

Zestawy kreatywne Auzou


Umysły dziecięce są świeże, otwarte, nieustraszone, dlatego należy dbać o to, by dobrze się rozwijały i chłonęły wiedzę od najmłodszych lat. Dzieci bardzo szybko się uczą, ale na co dzień najczęściej spotykają się z myśleniem schematycznym, dostosowanym do realiów otaczającego świata. Zestawy kreatywne Auzou wydobywają z maluchów to, co najcenniejsze – nieszablonowe, twórcze myślenie. Dzięki zabawom, które poszerzają horyzonty, dzieci odkrywają w sobie pasje, zamiłowania i talenty. Różnorodne zabawki Auzou sprzyjają temu i sprawiają, że zabawa staje się ważnym krokiem w rozwoju malucha. Zachęcamy więc do sprawdzenia oferty tej marki – jesteśmy pewni, że każde dziecko będzie zachwycone!

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 23 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-02-04
paczka przyszła szybko
2021-04-21
Super produkty i szybka przesyłka ✌️
pixelpixel